Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celebrity a jejich výstřelky nevýstřelky

 

 Iveto, jsi soudná? Bartošová chce být porotkyní talentové soutěže

Iveta Bartošová chce hodnotit zpěváky.

 

Iveto, jsi soudná? Bartošová chce být porotkyní talentové soutěže

16. ledna 2013 9:00

Iveta Bartošová (46) hledá nové uplatnění. Když jí to pořád nevychází se zpěvem, hodlá se řídit rčením, že kdo neumí, učí, anebo radí. Svoji příští náplň vidí v porotcování talentové soutěže. A prý by ani nebyla tak drahá jako třeba Lucie Bílá (46). "Nechtěla by milióny, je skromná," uvedl Ivetin partner Josef Rychtář (54).

Vše odstartovalo amatérské video, které koluje po internetu a na němž Iveta Bartošová hodnotí a dává rady mladé dívce, která chce být zpěvačkou. Iveta říká, že by si sama sebe dokázala představit jako porotkyni v opravdové show jako je třeba Česko Slovensko má talent.

"Musela bych si to rozmyslet a záleželo by i na tom, jaká by ta nabídka vůbec byla," řekla Aha! zpěvačka. "Iveta by se toho určitě zhostila velmi slušně. Má zájem pomáhat mladým talentům a za třicet let co zpívá, musí rozpoznat, jestli v tom hlase něco je," doplnil Josef Rychtář. A její případný kolega Jaro Slávík (38)? Ten se jenom smál.

 

 

 

 

Carmen Electra zapomněla stárnout.

Carmen Electra zapomněla stárnout. Foto: Super.cz/Profimedia

Neuvěřitelná Carmen Electra: Celou páteční noc prohýřila a při odchodu z klubu vypadala takhle

15. ledna 2013 22:53

Jen málokterá z celebrit se může chlubit tím, že při odchodu z klubu po probdělé noci je stejně šik, jako když do podniku vstupovala. Carmen Electra je ale zářným příkladem, že se lze bavit i bez alkoholu a páteční noc na párty je možné užít si i tak, aniž by ji následně urostlí bodyguardi museli podpírat při cestě k taxíku z obou stran.

 Čtyřicetiletá Carmen zkrátka zůstala za dámu, a když opouštěla párty časopisu W konanou v celebritami vyhledávaném Chateau Marmont, byla jako ze škatulky. Dokonalý make-up a uhlazený účes dokonale doplňovaly oranžové šaty se zipy a odhalenými zády od Toma Forda.

Simon Cowell, jenž je údajně současným milencem Carmen, by se jistě dmul pýchou, ale na akci s bývalou hvězdou seriálu Pobřežní hlídka nebyl. Je s podivem, že si svou mimořádně půvabnou partnerku nehlídá na každém kroku.

 

 

 

Tereza Chlebovská opouští republiku.

Tereza Chlebovská opouští republiku. Foto: Archiv Tereza Chlebovská

Pánové, rozlučte se. Tohle božské tělíčko budou teď pět týdnů okukovat horkokrevní Turci

15. ledna 2013 18:56

Když na Nový rok vyslovovala předsevzetí, tak si Tereza Chlebovská přála nové výzvy a setkání. A sotva se začal druhý lednový týden, dostala nabídku vycestovat pracovně do zahraničí.

Tereza měla včera rušnou neděli – natáčela pořad pro televizi a večer odletěla rovnou do Turecka, kde působí mnoho prestižních světových módních domů. Terezu čeká řada focení, módních přehlídek a natáčení reklam.

„Má první zahraniční cesta bylo před lety Španělsko, kde jsem strávila asi měsíc. Nyní mě čeká přibližně pět týdnů práce v Turecku. Těším se, jsem zvědavá, co mi tato zkušenost přinese. Neodjíždí se mi z České republiky snadno, ale myslím, že je to šance a příležitost prosadit se v zahraničí, kde je modeling velmi prestižní a Turecko je velká výzva,“ komentovala Tereza svoje působení v zahraničí.

Na finále České Miss 23. března už ale Tereza Chlebovská bude zpátky, aby mohla pomyslně předat korunku královny krásy příští

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář